Dünya Döndükçe: 7 Ocak’ta 24 saatlik Pırlanta kampına davetlisiniz

Dünya Döndükçe: 7 Ocak’ta 24 saatlik Pırlanta kampına davetlisiniz

Risale & Hizmet Araştırmaları Merkezi’nin 2023 sürprizlerinden ilki Dünya Döndükçe Pırlanta Okuma Kampı. 7 Ocak Cumartesi günü Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olan kamp, güneşin Japonya üzerindeki gündönümü noktasında olduğu saatlerde Japonya ve Güney Kore ekipleri tarafından başlatılacak ve sırasıyla Endonezya, Hindistan, Irak, Tanzanya, Mısır, Yunanistan, Nijerya, Almanya, İngiltere, İzlanda, Kanada, Doğu, Orta ve Batı Amerika, Arjantin, Yeni Zelanda ve nihayet Avustralya ekiplerine uğrayarak 24 saat sonra Sydney’de son bulacak.

Katılımcılar 24 saat içinde Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’nin yayınlanmış son eseri olan Işık Karanlığı Boğarken kitabının önemli bir kısmını okuyacak, tamamını müzakere edecek, Kur’an ve ilahi ziyafeti çekecek, en eski kamp hikayeleriyle, en yeni kamp analizlerini dinleyecek ve kahootlarla, soru-cevaplarla, çekilişlerle öğrendiklerini pekiştirecekler.

Katılım tamamen ücretsiz olmakla birlikte Zoom üzerinden kayıt yapmak zorunlu. Kayıtlar https://bit.ly/3CcliDI linkinden yapılabiliyor. Ve tabi ki 24 saatin tamamına katılmak zorunlu değil.

Kayıt olmakta acele edin, çünkü kayıtlar Zoom hesabımızın kapasitesiyle sınırlı...

Yirmidört saatlik programın New York, Londra ve yerel saat dilimlerine göre dökümü şöyle:

Kampımızın saat dilimlerinin bulunduğunuz bölgede karşılık geldiği saatleri https://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html adresinden şehir, gün ve saat ekleyerek bulabilirsiniz.